reklamı kapat

POPÜLER

superman

Henry Cavill’ın heyecan uyandıran Superman teklifi

Justice League filminin istenen başarıya ulaşamaması Warner Bros‘ta büyük değişikliklerin yaşanmasına neden oluyor. Arka planda yönetici değişiklikleri yaşanırken bazı oyuncuların ayrılmak istediği iddia ediliyor. Bu üzücü haberlerin arasında Henry Cavill cephesinde sevindiren gelişmeler yaşanıyor gibi görünüyor.

Şimdiye kadar Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Justice League ile izleyici karşısına çıkan Henry Cavill, Superman olarak fazlasıyla benimsendi. Fakat sevilen oyuncunun sözleşmesi yer alacağı son bir projeyle birlikte tamamlanacak. Bu yüzden DC hayranları Superman’e veda edip etmeyeceklerini merak ediyor. Kimileri onu son olarak Shazam‘da göreceğimizi söylerken, kimileri Man of Steel 2’ye işaret ediyor. Tüm bu karmaşanın arkasında  Henry Cavill’ın ayrılmak gibi bir niyeti olmadığı iddia edildi. Aksine genç oyuncunun Warner Bros‘a heyecan uyandıran bir teklifle gittiği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karakterinin ulaştığı noktadan memnun olan Henry Cavill, Superman olmaya devam etmek istiyor. Sözleşmesindeki son film olarak Shazam’a görünmeyi teklif ediyor. Ardından yeni bir sözleşmeye imza atıp yola Man of Steel 2 ile devam etmek istiyor.

Açıkçası bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz. Fakat Ben Affleck’in Batman belirsizliği devam ederken Henry Cavill’ın kalmak istemesi fazlasıyla iç rahatlatıyor. Öte yandan Supermansiz Justice League hayal etmek de pek mümkün değil. O yüzden söylenenler gerçektir diye umuyoruz.

Justice League fragmanı