reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill Superman Man of Steel 2

Henry Cavill, Man of Steel 2 açıklamasıyla kafa karıştırdı

Superman rolünü kolay kolay bırakmaya niyeti olmayan Henry Cavill, Man of Steel 2 konusunda ilginç bir açıklamaya imza attı.

20 Aralık’ta Netflix’in Witcher dizisinde izleyeceğimiz Henry Cavill, Superman rolüyle ilgili açıklamalarını bir adım daha ileriye taşıyarak Man of Steel 2 planlarını anlatıyor. Warner Bros. ile anlaşması biten ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde rolü bırakmaya niyeti olmadığını ve hikayeyi anlatmaya devam etmek istediğini kaydetmişti. FOX 5 ile yaptığı röportajda Cavill bu konuyu biraz daha açıyor. Justice League’in Snyder versiyonu hakkında soru sorulan Cavill, geçmişle ilgili konuşmak istemediğini belirtirken şu sözleri dile getiriyor:

Geçmişi konuşmak yerine gelecekte neler olacağını konuşmayı tercih ederim. Superman’in geleceği, karakteri çizgi romanlardan çıkarıp nasıl yansıtacağım ve Man of Steel’a nasıl bağlanacağı. Man of Steel gerçekten beğendiğim bir filmdi. Bu yüzden hikayeyi kaldığı yerden anlatmak istiyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henry Cavill açıklaması Man of Steel 2 dedikodularını ateşledi

Cavill ortada bir anlaşma yapılmış ve proje başlamış gibi kendinden emin bir açıklama yapınca yeni film dedikoduları ise elbette hararetlendi. Aktör filmin çekilip çekilmeyeceği sorusuna ise “Bu konuda bir şey söyleyemem ne yazık ki.” demekle yetiniyor.

Cavill’ın Witcher konusundaki tutkusu aktörün rolü kapmasında büyük bir etken olmuştu. Superman konusundaki tutkusu da aynı şekilde kapıları yeniden aralayabilir. Ancak hayranların bu açıklamadan ziyade Justice League’in Snyder versiyonuna destek vermemesine takıldığını da belirtelim.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası