reklamı kapat

POPÜLER

Superman endişesi

Hayranların The Witcher sonrası Superman endişesi

Uzun zamandır Superman olarak karşımıza çıkan Henry Cavill, The Witcher dizisinin başrolü oldu. Netflix dizisinin ömrünün uzun olacağını tahmin ediyoruz. Peki bu durum onun Superman’liğe geri dönmesine engel olacak mı?

DC sinema evreninin belirsizlikler etrafında şekillendiğini söylersek, abartmış olmayız. Bu belirsizlik her konuda geçerli. Bunlardan biri de Henry Cavill’ın Clark Kent olarak geleceği… Oyuncunun karakteri geride bırakmaya henüz hazır olmadığını ve geri dönmek istediğini biliyoruz. Ancak Warner Bros. stüdyoları Superman’in yer alacağı yeni bir proje geliştirmiyor gibi görünüyor. Bu durum da DC hayranlarını fazlasıyla endişelendiriyor. Henry Cavill‘ın şu an en dikkat çekici işinin The Witcher olması da bu endişeyi alevlendiriyor. Çünkü diziler, diğer film projelerinden çok daha fazla zamana ihtiyaç duyuyor ve farklı işlerde yer alma konusunda özgürlük sunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Superman belirsizliği sürüyor

Bu doğrultuda The Witcher’ın tanıtım çalışmaları sırasında Henry Cavill’a Superman’in geleceği soruldu. Başarılı oyuncu da karakterinin kostümünde yer alan S sembolüne gönderme yaptı. Bildiğiniz gibi bu S, Superman’in ilk harfi değil. Krypton dilinde umudun sembolü. Oyuncu da buna gönderme yaparak geri dönmeyi umut ettiğini ifade etti. Henry Cavill’ın Superman olma konusunda hala istekli olduğunu görüp rahatlıyoruz. Fakat öte yandan Man of Steel 2 konusunda hiçbir gelişme olmaması hayranların canını sıkıyor. Umuyoruz Warner Bros. stüdyoları bu projeyi düşünüyor ve gerçekleştirmek için çaba harcıyordur.

İlginizi çekebilir

The Witcher 1. sezon fragmanı