reklamı kapat

POPÜLER

Witcher için geri sayım yapan Henry Cavill Superman rolünü de bırakmıyor

Henry Cavill’den heyecan verici Superman açıklaması

Henry Cavill şimdilerde Witcher dizisiyle gündemde olsa da Superman rolünü bırakmaya hiç niyeti yok. Aktör yeni açıklamasında hayranları heyecanlandırıyor.

Witcher dizisi için geri sayım başlamışken Henry Cavill, Superman rolünü unutmadığının sinyallerini veriyor. Bildiğiniz gibi oyuncunun Warner Bros. ile olan anlaşması tamamlanmış durumda. Şimdilik Warner Bros.’un Superman’e odaklı bilinen bir projesi de bulunmuyor. Ben Affleck’in de Batman rolünü bırakmasının ardından Cavill’ın role geri dönmeyeceği düşünülüyordu. Ancak Cavill, Witcher duyurusunda olduğu şevkle Superman’i de bırakmaya niyeti olmadığını çekinmeden açıklıyor. Men’s Health dergisine röportaj veren sevilen aktör, rolü kimselere kaptırmama konusunda kararlı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henry Cavill, Superman rolünü bırakmak istemiyor

Cavill rol için şunları söylüyor: “Pelerin dolapta. Hala benim. Tüm bunlar olurken bir köşede sessizce oturmayacağım. Rolü bırakmıyorum. Superman’e verecek daha çok fazla şeyim var. Anlatacak çok şey var. Karakterin derinlerine inmek istiyorum. Çizgi romanları yansıtmak istiyorum. Bu benim için önemli. Superman için dağıtılacak çok fazla adalet var. Durum ne mi? Görürsünüz.

Cavill’ın bu açıklamaları şüphesiz hayranları mutlu edecektir. DC’nin gelecek filmleri için kafalar hala karışık olsa da; aktörün rolü sahiplenmesi ve bir adım öteye taşımak istemesi hayranlar için de büyük bir motivasyon oluşturuyor. Warner Bros.’un nasıl bir karar alacağı ise meçhul. Geçtiğimiz yıl Supergirl filmi çekeceğini duyuran Warner Bros. belki de Superman’in hikayesini buradan devam ettirebilir.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası