reklamı kapat

POPÜLER

Shazam Superman

Shazam filmindeki Superman sürprizi netleşti

Yakında izleyici karşısına çıkacak olan Shazam filminde ufak bir Superman sürprizinin yer alacağı sonunda kesinlik kazandı. Peki bu sürprize dair neler biliyoruz?

Başrolünde Zachary Levi‘nin yer aldığı Shazam’ın adı pek çok söylentiye karıştı. Bunlardan biri de Superman’in bu filmde görüneceği ve gelecekteki projelere dair ipuçları vereceği yönündeydi. Elbette bu söylentiler DC hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Ardından Henry Cavill’ın bu sürpriz sahneyi çekmeye zamanı olmadığı hatta bu kadar ufak bir şeye bile zaman ayıramadığı için Superman’i bırakmasının söz konusu olduğu gündeme geldi. Ardından Henry Cavill‘ın böyle bir niyeti olmadığı anlaşıldı. Yine de Shazam’daki Superman sürprizi havada kalmıştı. Son gelişmelerle birlikte bu sürpriz de netlik kazanmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shazam filminin basın gösterimlerinin başlamasıyla birlikte internet dünyasında Superman söylentileri yine ayyuka çıktı. Reddit üzerinden yapılan paylaşımlara göre Shazam’da kesinlikle Superman’i görüyoruz. Fakat bu sahne pek de beklediğimiz gibi olmuyor. Henry Cavill’ın gelip Billy Batson ile konuşmasını beklerken, sadece Superman’in birkaç saniye göründüğü anlara şahit oluyoruz. Üstelik kendisinin yüzünü görmeyeceğiz. Bu da karaktere hayat verenin Henry Cavill olmadığı, onun yerine bir dublörün kullanıldığı anlamına geliyor. Karşımıza Justice League filmindeki kostümüyle çıkan kahramanımız sadece ufak bir sürpriz olmakla kalıyor. Beklendiği gibi gelecekteki projelere dair ufak bir ipucu dahi vermiyor.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı