reklamı kapat

POPÜLER

superman henry cavill

Henry Cavill’ın Superman’i hakkında şaşırtan iddia

Marvel Sinematik Evreni’ne rakip olmak isteyen DC‘nin bu çalışmalarında pek başarılı olmadığı malum. Buna rağmen DC filmlerinin başarılı olduğu bir nokta varsa, o da oyuncu tercihleri. Bu konuda adından övgüyle bahsedilen isimlerden biri Superman’e hayat veren Henry Cavill. Ancak görünen o ki Warner Bros. herkesin çok beğendiği Superman‘ini de kaybedebilir!

Henry Cavill’ın Warner Bros. ile imzaladığı sözleşmesinin son bulmak üzere olduğu bir süredir biliniyordu. Sevilen oyuncunun  sözleşmesindeki son projeyi tamamlamak için Shazam‘da karşımıza çıkabileceği ifade ediliyordu. Ardından ikinci kez sözleşme imzalayacak ve yeni bir başlangıç yapacaktı. Fakat son gelişmelere bakılırsa bu durum değişmiş olabilir.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Warner Bros. sözleşmenin son maddesini tamamlamak adına Henry Cavill‘ın Shazam’da ufak bir sahnede görünmesini ayarlamak istiyordu. Fakat Cavill’ın yoğun programı sebebiyle bu sahne için uygun bir zaman bulunamadı. Stüdyo ve oyuncu arasındaki ilişki de bu süreçte değişti. Oyuncunun yakın gelecekte Man of Steel 2 veya Justice League 2‘yi çekmek için yeterince zamanı olmayacağı düşünüldüğünden yeni sözleşmeden vazgeçildi. Bu da Henry Cavill’ın Superman döneminin bittiği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası söz konusu Warner Bros. olunca söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Henry Cavill gerçekten Superman’den vazgeçiyor mu, resmi açıklama gelmeden emin olmak zor. Umarız Warner Bros. böyle bir hataya düşmez.

İlgili video

Justice League fragmanı