reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20
Huawei P20

DSLR fotoğraf makinelerini tiye alan Huawei P20 reklamı [Video]

Neredeyse her detayını öğrendiğimiz Huawei P20, P20 Lite ve P20 Pro, merakla bekleniyor. Şirketin paylaştığı iki yeni iddialı reklam ise fotoğraf tarafına odaklanıyor.

Huawei tarafından 27 Mart tarihinde Paris‘te tanıtılacak telefonlar, biliyorsunuz kamera konusunda öne çıkartılıyor. Özellikle üç kameralı P20 Pro ile yukarılara oynayan şirket, yayımladığı reklamlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor. “Daha parlak ve yakın görün” isimleriyle çıkan videolar, içerikte gösterilmiyor olsa da P20’yu elinde DSLR fotoğraf makinesi ve profesyonel ekipmanlar bulunan bir kişinin karşısına çıkartıyor. Videolarda her türlü çekim için P20’nin yeterli olacağını göstermeye çalışan şirket, gerçekten büyük oynuyor. Yapay zekanın da desteğiyle yarattığı beklentiyi karşılamaya çalışacak firmanın işi ise oldukça zor görünüyor. Üst seviyedeki rakiplerinin telefonları gerçekten çok iyi fotoğraf çeken Huawei, Mate 10 Pro’dan sonra çıtayı daha da yükselteceğinin sinyallerini veriyor. Duyduğumuz kadarıyla Pro model üç kamerasını kullanarak tam 40 megapiksel fotoğraflar çekebiliyor. F1.6 ve F2.4 diyafram değerlerine sahip olacağı belirtilen telefon, gücünü 4.000 mAh gibi büyük bir pilden alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P20, P20 Lite ve P20 Pro

Yeni telefonlarıyla fiyat performans dengesini iyi kuracağı söylenen şirket, “çentiğe” sahip telefonlarıyla kullanıcıları heyecanlandırıyor. Paylaşılan bu iddialı videoları aşağıda izleyebilirsiniz.

Video