reklamı kapat

POPÜLER

ShiftCam 2.0
ShiftCam 2.0
ShiftCam 2.0

Altı farklı lensi bir arada sunabilen iPhone kılıfı: Shiftcam 2.0 [Video]

13 Mart 2018

Akıllı telefonların arkasında başta sadece bir adet kamera bulunuyordu. Bu daha sonra ikiye çıktı, Huawei P20 Pro’yla ise üçe çıkacak gibi görünüyor. Kamera sayısı arttıkça kişilere sunulan çekim imkanları da artıyor. İşte bu imkanları direkt olarak kılıf olarak sunan Shiftcam 2.0, tek kameralı modellere bile çağ atlatıyor.

Popüler bağış platformu Kickstarter‘da aradığı desteği bulan yeni ürünlerden Shiftcam 2.0, adından da anlaşılabileceği üzere bir devam ürünü. İlk sürümü 2017’de yine Kickstarter üzerinden hayat bulan ürün, iPhone 7 ile iPhone X arası tüm modellerle aktif olarak kullanılabiliyor. Ray temelli bir yapısı bulunan kılıf, bu sayede kişilerin altı farklı dahili lens arasında kolayca geçiş yapmasına imkan tanıyor. Burada 2 adet tele, 20x makro, 10x makro, 120 derece geniş açı ve 180 derece balık gözü lensler kullanıcılara sunuluyor. Yeni geliştirilen manyetik aparatıyla ön kameraya da geniş açı bir lens ekleyebilen ürün, aynı zamanda özel bir Pro serisine de sahip. Aynı kılıf ve ray mekanizmasını kullanan Pro serisi, beş farklı lensten oluşuyor. Çok daha büyük optiklere ve kaliteye sahip olan bu lensler, doğal olarak daha iyi sonuçlar ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shiftcam 2.0 komple bir çözüm oluşturuyor

Peki bu faydalı iPhone kılıfına sahip olmak için ne kadar ödemek gerekiyor? Kickstarter sayfasına göre başlangıç fiyatı 50 dolar olarak geçiyor. Pro serisi için içerisine girdiği zaman ise tüm lensler ile beraber fiyat 350 dolara kadar çıkıyor. Ürünlerin sevkiyatı ise 2018 mayıs ayında başlıyor.

Video

YORUMLAR