reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro

Huawei P20 Pro’nun bu rengi çok konuşulacak!

Huawei‘nin her gün konuştuğumuz yeni akıllı telefonları P20, P20 Lite ve P20 Pro, bugün resmi basın görselleriyle karşımıza çıktı. Bu görselleri sabahtan yayımlayan Evan Blass, daha sonra ise çok konuşulacak bir rengi daha görücüye çıkarttı.

27 Mart tarihinde Paris‘te tanıtılacak telefonlar merakla bekleniyor. Tasarımsal olarak iPhone X‘dan aldıkları çentikleriyle biraz eleştirilen telefonlar, yine de oldukça modern gözüküyorlar. Olabildiğince ince çerçeveler tercih eden Huawei, ilginç olarak P20 ve P20 Pro modellerine bir fiziksel home butonu koymayı tercih etmiş. Sadece P20 Lite’ın arkasında parmak izi sensörü taşıdığı modellerden özellikle P20 Pro dikkat çekiyor. Bünyesinde tam üç lensli bir arka kamera bulunan cihaz, fotoğraf konusunda sınırları zorlamaya geliyor. Bazı kaynaklar 40 megapiksel çözünürlüklü üçüncü kameranın 5 kat hibrit yakınlaştırma yapabileceğini ifade ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ancak bu haberimizin merkezini P20 Pro‘ya özel olduğunu düşündüğümüz yeni renk oluşturuyor. Sizin de görebileceğiniz üzere yeşilden mora doğru bir geçiş yapan bu seçenek, gerçekten oldukça dikkat çekici görünüyor. Bunu başka renklerde yapıp yapmayacağı bilinmeyen firma, özellikle gençleri nasıl etkileyeceğini öğrenmiş görünüyor.

Huawei P20 Pro

Huawei P20 ailesinin fiyatları da belli oldu

Roland Quandt‘a göre P20 679 euro, P20 Pro 899 euro, son olarak P20 Lite ise 369 euro Avrupa satış fiyatlarına sahip olacak. En üst seviyede oldukça rekabetçi bir fiyat belirleyen şirket, kamera konusunda gerçekten beklentileri üzerine çıkarsa üst seviye oldukça karışacak gibi duruyor.