reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 2S

Büyüklerine tasarım dersi veren Xiaomi Mi Mix 2S’den yeni görseller

Huawei P20 ailesiyle beraber 27 Mart tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 2S, dakikalar önce tüm tasarım detaylarını gözler önüne seren görseller ile karşımıza çıktı. Telefon gerçekten oldukça güzel görünüyor.

Ortaya çıkan görsellere baktığımız zaman Xiaomi Mi Mix 2S, yerini alacağı Xiaomi Mi Mix 2‘nin sınırları daha da zorluyor. Gerçekten inanılmaz ince çerçeveleri bulunan telefon, bunu ön kameranın bulunduğu alt tarafta da devam ettiriyor. Eve telefonun ön kamerası daha önceki sızıntılardan farklı olarak sağ üst köşede değil altta yer alıyor. Deneme şansı elde edenlerin “o kadar ince çerçeveye kameranın nasıl sığdığını anlamadık” dediği telefon, arkasında yatay konumlu çift kamera sistemi barındırıyor. Ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsediği için arkasında parmak izi sensörü yer almaya telefon, modern çizgileriyle kendisine hayran bırakıyor.

Xiaomi Mi Mix 2S

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 2S’in beklenen teknik özellikleri şu şekilde görünüyor

Bugün de aktardığımız üzere kablosuz şarj ile geleceğine kesin gözlüyle bakılan akıllı telefon, artırılmış gerçeklik için ARCore altyapısına da destek veriyor. Özellikle yapay zeka konusunda öne çıkacağı belirtilen telefon, gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM’den alıyor. 256 GB dahili depolamaya sahip olduğu söylenen Mix 2S, 6,01 inç 2160×1080 piksel bir Samsung üretimi OLED 18:9 ekran kullanıyor. Tam 4.400 mAh kapasitesinde bir pille geleceği görülen Mi Mix 2S, kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkacak gibi görünüyor.