reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3

Merak edilen Xiaomi Mi Mix 3’ün tasarımını gözler önüne seren yeni görseller

Xiaomi‘nin çok merak edilen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, bugün tasarımını gözler önüne seren yeni görseller ile gündeme geldi.

Xiaomi Mi Mix 3, herhangi bir değişiklik olmazsa 15 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılıyor. Yani çok fazla bekletmeyecek telefon, bugün yine tasarımsal olarak karşımızda bulunuyor. Daha önce de tasarım konusunda gündeme gelen cihaz, Mi Mix ailesinden alıştığımız bir arka bölüm ile geliyor. Kamera sistemi merkeze yerleştirilen telefon, bu çiftli kameranın hemen altında çift renk flaş taşıyor. Arkasının oldukça parmak izi tuttuğu şimdiden görülen telefon, çok ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Yeni görsellerde alt ve yan çerçeveleri görülen telefonun, üst tarafta da bir çentik ya da çerçeve taşımadığı biliniyor. Bunun arkasında gövdeye gizlenen sürgülü bir 20 megapiksel kamera sistemi bulunuyor. Vivo NEX S gibi çalışan bu sistem, Xiaomi Mi Mix 3‘ün en önemli yeniliği olacak gibi duruyor. Altında USB-C portu yer alan telefon, yeni görsellerden bunlar haricinde başka detay kazanmıyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla model 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı iddia edilen cihaz, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsiyor. Qi kablosuz şarj desteğinin olacağı da yeni ortaya çıkan telefon, gerçekten çok büyük merak uyandırıyor.

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 kaça satılacak?

Eğer doğruysa modelin başlangıç fiyatı yaklaşık 569 dolar seviyesinde olacak. Türkiye pazarı için büyük adımlar atan firmanın yeni amiral gemisi, Ferrari Edition isimli özel bir versiyonuna da sahip olacak deniyor. Bu sürüm orijinalden daha çok merak ediliyor ancak halen gizemini koruyor.

İlgili Video

Şirketin Türkiye’de satışa çıkan Android One temelli en son modelleri