reklamı kapat

POPÜLER

tv+

Bayram coşkusu TV+’ta tüm kanalları 9 gün boyunca açık olacak

Dijital televizyon platformu TV+ bayramı coşkuyla kutluyor. Spor, belgesel ve yabancı dizilerinin de yer aldığı toplam 160 popüler TV kanalı, tüm aboneler için bayram tatili boyunca açık olacak.

Turkcell’in dijital televizyon platformu TV+, Arife ve Kurban Bayramı’nın dahil olduğu 18-26 Ağustos tarihleri arasında tüm televizyon kanalları ile 1000’den fazla film ve dizi içeriklerini kullanıcılarının hizmetine sunuyor. En sevilen kanallar, heyecanlı maçlar, en iyi film ve diziler, ilginç belgeseller ve çok daha fazlası TV+ ile ekranlarda bayram sevincine ortak oluyor.

Geniş kanal seçkisine sahip olan platform yerli-yabancı 160 popüler televizyon kanalının yanı sıra yüksek görüntü kalitesi sunan 80 HD kanalını kullanıcılarıyla buluşturuyor. Dünyanın en değerli futbol ligi Premier Lig’den NBA’e, Formula 1’den tenis turnuvalarına kadar özgün spor içeriklerine sahip olan platform ailesine 6 yeni televizyon kanalı daha eklendi. Kullanıcıların Türkiye’de sadece TV+’ta bulabileceği EPIC DRAMA, 7/24 dizi izlenebilecek yabancı dizi kanalı ve en büyük belgesel kanallarından olan VIASAT EXPLORE ve ANIMAUX da TV+’ta yer alıyor. Yine Türkiye’de sadece TV+’ta yayınlanan yoga ve pilates kanalı olan MYZEN TV, popüler motor sporları kanalı AB MOTEURS ve avcılık kanalı CHASSE & PECHE de bayram tatili boyunca tüm abonelerinin ekranlarında olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TV+ akıllı telefon, tablet ve bilgisayarların yanı sıra televizyonlar üzerinden de kullanıcılarla buluşuyor. Kullanıcılarına bayram neşesini doyasıya yaşasınlar diye 1000’den fazla popüler film ve dizi seçeneği sunuyor. TV+, Apple Market ve Google Store’dan hemen indirilip kullanılabiliyor.

İlginizi çekebilir

Turkcell ve Huawei’den “P20 Pro” ödüllü fotoğraf yarışması