reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4
Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4’e ait olduğu iddia edilen yeni görseller

Çok merak edilen amiral gemisi akıllı telefon Xiaomi Mi Mix 4 için yeni bir sızıntı yapıldı. Modelin tasarımı ortaya çıkmış olabilir.

En başta belirtelim bu görsellerin doğruluğu konusunda net bilgi bulunmuyor. Ancak eğer doğruysa Xiaomi Mi Mix 4 modeli çentiksiz bir tasarımla geliyor. Burada ön kamera için motorlu ya da Mi Mix 3 gibi kızaklı bir tasarım kullanacağı söylenen telefon, bu sızıntıya göre kavisli kenarlara ve oldukça ince çerçevelere sahip. Oldukça büyük olduğu görülen modelin, şu an aktif olarak test edildiği ve çok yakında lanse edilebileceğini söyleniyor. Mi Mix 3’ün üstüne sadece Mi Mix Alpha’yı çıkaran ve bu modele tam 2.813 dolar fiyat biçen şirket, Mi Mix 4 ile daha geniş bir kitleye hitap edecek. Bu açıdan çok önemli olan telefonun, çıktığı zaman Türkiye’ye de geleceği tahmin ediliyor. Biliyorsunuz Mi Mix 3 şu an Türkiye’de de satın alınabiliyor.

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 teknik olarak çok iddialı olacak

Modelin gücünü 2019’da gelirse Snapdragon 855 Plus, 2020’de gelirse Snapdragon 865 işlemciden alacağı düşünülüyor. Arkasında merkezinde 108 megapiksel kameranın yer aldığı en az dörtlü bir kameranın olacağı aktarılan amiral gemisi, eğer doğruysa 120 Hz yenileme hızına sahip bir OLED ekran taşıyacak. Elbette kutusundan Android 10 tabanlı MIUI 11 ile çıkacak Mi Mix 4, gelirse çok ses getirebilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın esas heyecan uyandıran telefonu Mi Mix Alpha