reklamı kapat

POPÜLER

BMW 2 Serisi Gran Coupe

BMW 2 Serisi Gran Coupe için Türkiye’ye geliş tarihi belli oldu

Tanıtımıyla birlikte önemli bir meraklı kitlesinin gözlerinin üzerinde toplayan BMW 2 Serisi Gran Coupe, önümüzdeki yılın ilk yarısı içerisinde ülkemizde olacak.

Kompakt premium sınıftaki rekabette yeni bir sayfa açmak üzere hafta içerisinde karşımıza çıkarılan 2 Serisi Gran Coupe Türkiye pazarı için de önemli bir oyuncu olma yolunda. Özellikle fiyatlar üzerindeki baskıyı düşündüğümüzde sınıfı gereği daha erişebilir seçeneklerden olacak bu yeni model, doğrudan Mercedes CLA‘dan müşteri kapmaya çalışacak. 4.526 milimetre uzunluk, 1.800 milimetre genişlik, 1.420 milimetre yükseklik ve 2.670 milimetre aks mesafesi değerlerinin yanında 430 litrelik bagaj hacmi sunacak olan 2 Serisi Gran Coupe’nin ülkemize geliş tarihi de netleşmiş durumda. 2020 yılı Nisan ayından itibaren Türkiye’de yollarla buluşacağı açıklanan modelde 1,5 litre hacminde 3 silindirli dizel ve benzinli motor seçenekleri görev yapacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW 2 Serisi Gran Coupe iç dünyasında ferahlık vadediyor

BMW’nin yedi yıl önce başlattığı Gran Coupe akımının son temsilcisi olan 2 Serisi Gran Coupe, markanın sahip olduğu dinamizmi farklı boyutlarda yansıtmayı amaçlıyor. 4 kapılı coupe formu ile oldukça sportif bir tasarıma sahip olan aracın alçak tavan çizgisine rağmen iç mekanında geniş yaşam alanı iddiası ön plana çıkarılmakta. 140 beygirle gelecek olan üç silindirli 1,5 litrelik üniteyle birlikte 2.0 litrelik dizel de 190 beygirlik gücüyle 220d versiyonunda hizmet edecek. Fiyatıyla ilgili şimdilik net bir detayın paylaşışmadığı ailenin en yeni üyesiyle ilgili süreci LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili video

İLGİLİ HABERLER