reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi akıllı televizyon
Xiaomi akıllı televizyon

Xiaomi televizyonlar için sevindiren Türkiye müjdesi

Akıllı telefon tarafının yıldız ismi Xiaomi, yurt dışında özellikle televizyon alanında çok dikkat çekiyor. İşte bu televizyonlar için sevindiren bir Türkiye müjdesi verildi.

Xiaomi, akıllı televizyon pazarında gerçek anlamda fırtına gibi esiyor. Çin ve Hindistan pazarında fiyat performans oranı inanılmaz yüksek modelleriyle herkesin önünde yer alan firma, biliyorsunuz Türkiye’de televizyon satışı yapmıyor. İşte bu durum önümüzdeki 2-3 ay içerisinde değişiyor. Yapılan resmi bir açıklamaya göre Xiaomi imzalı akıllı televizyonların Türkiye’ye getirilmesi için çok ciddi çalışmalar yürütülüyor. Buraya pazarın yeni ismi olan alt marka Redmi’nin ilk TV modellerini de getireceği düşünülen şirket, Türkiye televizyon pazarında Samsung, LG, Vestel ve Philips gibi firmaların karşısına çok güçlü bir seçenek oluşturmaya hazırlanıyor. Burada Xiaomi’nin hamlesi sonrasında rekabet çok kızışacak izlenimi oluşuyor. Bu da elbette tüketiciler için çok güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi televizyon modelleri hem şık görünüyor hem de yüksek performans sunuyor

Firmanın bu alanda en son tanıttığı modellerden birisi 4K çözünürlüklü Mi Full Screen TV Pro olmuştu. Bu televizyonun 43 inç modeli için yaklaşık 210 dolar, 55 inç modeli için 337 dolar, 65 inç modeli içinse 478 dolar fiyat açıklanmıştı. Fiyat konusunun çok hassas olduğu Türkiye pazarında Mi Full Screen TV Pro gibi televizyonlar ile oldukça ses getirecek gibi duran teknoloji devi, genel olarak diğer yeni ürünlerini de Türkiye’ye getirme konusunda artık daha hızlı olacaklarını aktarıyor. Bu da gerçekten çok sevindiriyor. Firmanın Türkiye’ye getirdiği son akıllı telefonlar hakkındaki detaylara ve bu Redmi imzalı ürünlerin Türkiye fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Firmanın hayalleri süsleyen akıllı telefon modeli Mi Mix Alpha