reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi hediye

Xiaomi tam 50 adet akıllı telefon hediye ediyor!

 - Güncelleme: 15 Kasım 2019 20:43

Son dönemde büyük ses getiren dev teknoloji firması Xiaomi, yeni mağazası için gerçekten dikkat çeken bir hediye kampanyası başlattı.

Kısa süre önce müjdesi verildiği üzere bir sonraki resmi Xiaomi Mi Store mağazası Ankara’da açılıyor. Büyük alışveriş merkezi ANKAmall AVM‘de açılacak yeni mağaza, 16 Kasım tarihinde kapılarını aralıyor. Firmanın Türkiye’de sattığı tüm telefon modelleri, akıllı ev ürünleri ve aksesuarlara “resmi garantili” olarak ulaşılabilecek yeni mağaza, dikkat çeken indirimlere de ev sahipliği yapacak. Firma açılış günü telefonlarda yüzde 15, diğer ürünlerde ise yüzde 20 ila yüzde 30 arasında indirim olacağını aktarıyor. Xiaomi yanında Redmi imzalı ürünlerin de aktif olarak elde edilebileceği mağazada, toplam 50 adet akıllı telefonun hediye edileceği de aktarılıyor. Her 30 dakikada bir telefon vereceğini aktaran firma, sürecin tam olarak nasıl işleyeceğini ise açıklamıyor. Ancak bu haber açılışa gidecekler için harika görünüyor.

https://twitter.com/EvofoneBT/status/1195298261965385730?s=20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi akıllı televizyonlar da yakında geliyor

Bunu sizlere daha önce de müjdelemiştik. Firma akıllı televizyon modelleri Türkiye’ye getirmek adına önemli çalışmalar yapıyor. Fiyat performans oranlarıyla ses getirecek modeller, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Türkiye televizyon pazarında Samsung, Philips ve LG gibi devlerin karşısına güçlü şekilde çıkmaya hazırlanan şirket, bu konuda heyecan yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın Türkiye’de de satılacak yeni modeli

İLGİLİ HABERLER