reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Full Screen TV Pro televizyon

Bütçe dostu 4K televizyon Xiaomi Mi Full Screen TV Pro tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Mi 9 Pro 5G, Mi Mix Alpha ve MIUI 11 yanında akıllı televizyon modeli Xiaomi Mi Full Screen TV Pro da tanıtıldı.

Xiaomi bugün özellikle Mi Mix Alpha ile güne damgasını vurmuş durumda. Gerçekten çok iddialı görünen telefon, firmanın alandaki gücünü gözler önüne seriyor. Ancak firmanın en iddialı olduğu alanların başında uzun zamandır mobil ürünlerden çok akıllı televizyon modelleri geliyor. İşte bunların en yenisi olan Mi Full Screen TV Proresmi olarak karşımızda bulunuyor. Bu modelin direkt olarak en çok ses getiren yanı tasarımı oluyor. Alüminyum bir gövde üstüne kurulan televizyonun alt kısmı haricinde hiçbir çerçevesi bulunmuyor. Bu açıdan çok şık görünen ve gövdesinden maksimum oranda yararlanan televizyon, 43 inç, 55 inç ve 65 inç olmak üzere üç farklı boyutta hazırlanmış.

Ekran gövde oranı yüzde 97’ye ulaşan televizyon, gücünü 12 nm üretim sürecinden çıkan bir sekiz çekirdekli işlemciden ve 2 GB RAM‘den alıyor. 32 GB dahili depolaması bulunan televizyon, Dolby Audio ile dijital asistan XiaoAi desteklerine de sahip. 4K bir LCD panel üstüne kuruluyor olmasına rağmen işlemci gücüyle sınırlı sayıdaki 8K içerikleri oynatabilen Mi Full Screen TV Profirmanın IoT cihazlarına bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Full Screen TV Pro televizyon gerçekten ses getiriyor

Bunun en büyük nedenlerinden birisi de elbette fiyat oluyor. Çünkü Mi Full Screen TV Pro‘nun 43 inç modeli yaklaşık 210 dolar, 55 inç modeli 337 dolar, 65 inç modeli ise 478 dolar seviyesinde. Yani fiyatı çok uygun olan modelin, bir ihtimalle ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın güçlü modeli iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max