reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi akıllı televizyon Mi TV Pro
Xiaomi akıllı televizyon Mi TV Pro
Xiaomi akıllı televizyon Mi TV Pro

Xiaomi’den tasarımda sınırları zorlayan akıllı televizyon: Mi TV Pro

24 Eylül tarihinde sadece Mi 9 Pro 5G, Mi Mix 5G ve MIUI 11 gelmeyecek. Açıklandığı kadarıyla akıllı televizyon Xiaomi Mi TV Pro da yolda;

Xiaomi, biliyorsunuz teknolojinin hemen her alanında aktif olarak yer alıyor. Firmanın en iddialı olduğu alanların başında ise uzun zamandır mobil ürünler yanında akıllı televizyon modelleri geliyor. İşte bunlar arasına merakla beklenen 24 Eylül etkinliğinde Xiaomi Mi TV Pro modeli de dahil ediliyor. Bu modelin ses getirmesinin en büyük nedeni ise kesinlikle tasarımı oluyor. Alüminyum bir gövde üstüne kurulan televizyonun alt kısmı haricinde hiçbir çerçevesi bulunmuyor. Bu açıdan çok şık görünen ve gövdesinden maksimum oranda yararlanan televizyon, söylendiği kadarıyla 43 inç, 55 inç ve 65 inç olmak üzere üç farklı boyutta yolda bulunuyor. Sağa ve sola konumlandırılan iki şık bacak üstünde duran televizyon, sürpriz olmadığı üzere 4K panel kullanıyor ve birçok akıllı özelliği bünyesinde barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi akıllı televizyon Mi TV Pro

Xiaomi Mi TV Pro gerçekten çok ama çok şık görünüyor

Bu akıllı televizyon modelinin henüz fiyatı bilinmiyor. Bu arada firmanın yukarıda görebileceğiniz yeni bir modeli daha bulunuyor. Kısa süre önce Mi TV 4A adını verdiği yeni televizyonunu tanıtan firma, bu model ile tam 70 inç‘lik bir devi karşımıza çıkarıyor. 564 dolar gibi 70 inç için çok uygun bir fiyatı bulunan televizyon, LCD panel kullanıyor ve akıllı özellikler taşıyor. Burada dijital asistan XiaoAI‘a da sahip olan model, gerçekten şık bir tasarıma sahip.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın güçlü modeli iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max