reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11
iPhone 11
iPhone 11

iPhone 11 ailesinin kamera kabiliyetini artıran özel kılıflar

iPhone 11 ailesinin kamera performansını artıran telefon kılıfı ShiftCam MultiLens, sonunda satışa sunuldu. Model gerçekten ilginç görünüyor.

CES 2020’nin yoğun gündemi arasına kendisini sokmayı başaran ShiftCam, Indiegogo üstünden bağış toplayarak hayata geçirdiği MultiLens iPhone 11 kılıflarını satışa sundu. 11 yanında 11 Pro ve 11 Pro Max için de hazırlanan kılıflar, 65 dolardan başlıyor, 75 dolara kadar çıkıyor. Kısa bir süre için indirimde de olan ürünlerin en büyük özelliği arkalarındaki kamera donanımı oluyor. 11 için 3’ü bir arada, 11 Pro’lar içine 5’i bir arada kombinasyonunda gelen kılıflar, telefonların kamera kabiliyetini hatırı sayılır oranda artırıyor. 5’i bir arada kılıfta 2x telefoto ve balık gözü lensler yanında ultra geniş açı için polarize filtre ve 10x ile 20x makro lensler yer alıyor. iPhone 11 için hazırlanan 3’ü bir arada kılıf ise 10x makro, 108 derece balık gözü ve ultra geniş açı için polarize filtre bir araya geliyor. Burada özellikle yansımaları ortadan kaldıran polarize filtre seçeneği çok güzel görünüyor. Lensleri bir kapakla koruyan ve 30 dolarlık ekstra lensler ile geliştirilebilen kılıfların satışları direkt olarak burada yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 ailesi kamera konusunda çok iddialı

Bu açıdan iPhone 12 ailesinin sunacağı performans da çok merak ediliyor. 2020 Eylül ayında karşımıza çıkacak aile, şimdilik dört farklı modelden oluşuyor deniyor.

İlgili Video