reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

HyperX Cloud Flight S kablosuz oyuncu kulaklığı

Dünyada bir ilke imza atan kablosuz oyuncu kulaklığı: HyperX Cloud Flight S

Günümüzde birçok kablosuz oyuncu kulaklığı bulunuyor. Bunlar arasından sıyrılmayı başaran en yeni model ise HyperX Cloud Flight S oluyor.

Advertisement

HyperX oyuncu ekipmanları dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor. Bu noktada karşımıza çıkan yeni model HyperX Cloud Flight S, dünyanın ilk Qi kablosuz şarj desteğine sahip kablosuz oyuncu kulaklığı olarak fark yaratıyor. Akıllı telefonlar için hazırlanan Qi kablosuz şarj ünitelerinden şarj edilebilen modelin, ne yazık ki kutusundan bir şarj istasyonu çıkmıyor. Standart bir görünüme sahip model, açıklandığı kadarıyla tam 50 mm sürücüler üstüne kuruluyor. Bu açıdan özellikle bas performansının çok yüksek olacağı görülen kulaklık, tek şarjla tam 30 saatlik bir kullanım sunuyor. 7.1 sanal ses verebilen model, bağlantıyı 2.4 GHz’lik USB vericisi üstünden kuruyor ve PC yanında PlayStation 4 ile de sorunsuz olarak görev yapabiliyor. Bünyesinde çıkarılabilir bir mikrofon yer alan oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Flight S, bu açıdan harici bir mikrofon ihtiyacı gerektirmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HyperX Cloud Flight S kablosuz oyuncu kulaklığı iyi bir yalıtım getiriyor

Model için firmanın hazırladığı bir Qi kablosuz şarj istasyonu bulunuyor. Yukarıda görebileceğiniz bu istasyonda aynı anda hem Qi destekli cihazlar hem de kulaklık şarj edilebiliyor. 15W gücündeki bu ChargePlay Base HyperX isimli istasyon tam 60 dolar seviyesinde. Kulaklığın fiyat ise 160 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en hızlı oyuncu monitörü