reklamı kapat

POPÜLER

HyperX Cloud II

HyperX Cloud II kablosuz oyuncu kulaklığı için indirim fırsatı [Kasım 2023]

HyperX Cloud II kablosuz oyuncu kulaklığı için yeni bir indirim fırsatı var. Siyah ve kırmızı renk detaylarıyla öne çıkan kulaklık yüksek ses performansı ve konforlu tasarımıyla dikkat çekiyor.

Suni deri malzemesinin tercih edildiği kulaklıkta 2.4 GHz’lik kablosuz bağlantı özelliği bulunuyor. 20 metrelik bir menzil sunan kulaklıkta 53 mm sürücüler kullanılıyor. Bu sürücüler güçlü ses kalitesine imkan tanıyor ve DTS Headphone:X uzamsal ses ile daha iyi bir performans elde edilebiliyor. Gövdesinde alüminyum malzemenin tercih edildiği kulaklık hem şık bir görünüm hem de dayanıklı bir tasarım sunuyor. Gürültü önleyici çıkarılabilir mikrofon Discord ve TeamSpeak sertifikasıyla geliyor. Kullanıcılar mikrofonun açık olup olmadığını LED gösterge üzerinde görebiliyor. Kullnıcılar seslerinin çok yüksek çıkmadığından ve sesli sohbet sırasında anlaşılır olduğundan emin olmak için kendi seslerini dinleyebiliyor. Frekans tepki aralığı 15 Hz – 20 kHz olan kulaklıkta gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Kullanıcılar kulaklıktaki pili yüzde 100 şarj ettiğinde 30 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak da değişiklik gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HyperX Cloud II kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Yüksek ses seviyesinde kulaklığın pili daha kısa sürede bitiyor. Piyasadaki fiyatı 3.676 TL olan kulaklık yapılan indirimle şu anda 3.499 TL‘ye temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın