reklamı kapat

POPÜLER

HyperX Cloud Alpha Wireless

Tam 300 saat oyun keyfi sunan kablosuz kulaklık: HyperX Cloud Alpha Wireless

Türkiye’de de öne çıkan isimlerden HyperX, CES 2022 kapsamında HyperX Cloud Alpha Wireless kablosuz kulaklık ile ses getirdi.

CES 2022’nin yoğun gündemine sağlam bir giriş yapan HyperX Cloud Alpha Wireless kablosuz kulaklık, oyunculara hitap ediyor. Direkt olarak HyperX Cloud Alpha’nın kablosuz sürümü olan model, bünyesinde yer alan 1.500 mAh pil ile tam 300 saat kablosuz oyun keyfi getiriyor ve bu gerçekten çok iyi duruyor. Sık sık kulaklık şarj etmekten bıkanları sevindirecek model, görebileceğiniz gibi kafa üstü formunu benimsiyor.

50 mm sürücüleri ile yüksek bir bass performansı sunan, bu neodymium sürücüler ile özellikle oyunlardaki patlamaları etkileyici hale getiren kablosuz kulaklık, çıkarılabilir bir mikrofonla geliyor. Bu mikrofon da firmaya göre iyi bir ses kalite sunuyor. USB üzerinden tamamen dolması 4 saatin üzerinde süren Cloud Alpha Wireless, DTS Headphone:X desteğini taşıyor ve 322 gramlığa sahip.

Siyah ile kırmızının renk uyumunu iyi şekilde kullanan ürün, bünyesinde çok sayıda fiziksel kontrol butonu taşıyor. Fiziksel butonlar oyun aksiyonu sırasındaki kontrolü oldukça kolaylaştırıyor. İleride Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz HyperX Cloud Alpha Wireless kablosuz kulaklık, yurt dışında 200 dolarlık bir fiyata sahip.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın