reklamı kapat

POPÜLER

Razer Chroma

Razer, meşhur Chroma aydınlatma altyapısını evlere genişletiyor

CES 2022 fuarında önemli duyurular yapan Razer, Chroma aydınlatma altyapısını evlere genişleteceklerini de açıkladı. İşte detaylar;

Şirket bu bağlamda arayüzünü aşağıda görebileceğiniz Razer Smart Home uygulamasını tanıttı. Akıllı Ev Uygulaması, yapılan açıklamaya göre tek bir akıllı ev ekosistemi oluşturarak kurulum ve özelleştirme sürecini kolaylaştırıyor ve kullanıcılara tüm akıllı ev cihazlarını basit ve kullanışlı bir arayüzden kontrol etme ve senkronize etme yeteneği veriyor.

Firma bu uygulama ile temel olarak elinizdeki tüm ışıkları tek bir merkezden kontrol etmenizi istiyor. Burada sadece Razer’ın Chroma aydınlatmalı ürünleri değil, Chroma Smart Home Program’ına dahil olan diğer firmaların da çözümleri yönetebiliyor. Kapıları herkese açık olan programda şu an Nanoleaf, LIFX, Yeelight, Monster ve Twinkly gibi önemli şirketler yer alıyor. Razer’a göre sürece yakında başkaları da dahil olacak.

Firmanın paylaşımına göre Chroma RGB ile güçlendirilen Smart Home Uygulaması, 16,8 milyon renk ve kullanıcıların ortam aydınlatmasını kişiselleştirmelerini sağlayan, hatta tüm ev eğlenceleriyle tepki veren sürükleyici bir ortam yaratmalarına olanak tanıyan aydınlatma efektleri paketi ile birlikte geliyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Razer Büyüme Başkan Yardımcısı Richard Hashim, “Akıllı ev yaşamının geleceği hiç bu kadar parlak görünmemişti” dedi ve ekledi: “Razer Chroma RGB, başlangıcından bu yana hayranların favorisi oldu. Bugün Razer, teknoloji ve işlevselliği Razer Smart Home Uygulamasında bir araya getirerek, kullanıcıların ortamları üzerinde tam bir yaratıcı kontrole sahip olmalarını sağlıyor.”

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle