reklamı kapat

POPÜLER

Razer Cynosa Chroma
Razer Cynosa Chroma
Razer Cynosa Chroma
Razer Cynosa Chroma

Razer’dan oyunculara yeni armağan: Cynosa Chroma [Video]

Oyuncu donanım konusunda öne çıkan firmalardan Razer, kısa süre önce Cynosa Chroma isimli yeni klavyesini görücüye çıkarttı.

Düşük bütçelere hitap eden Razer Cynosa Chroma, firmadan alıştığımız tasarım çizgisini kullanıyor. Sayısal tuş takımını barındıran klavye, mekanik değil yumuşak tercih edilen normal anahtarlara sahip. Bu açıdan milisaniyelerin hesabını yapan profesyonellere hitap etmeyen klavye, Chroma LED aydınlatma sistemiyle geliyor. Şirketin artık standart hale Chroma aydınlatma sistemi, oyunculara klavyelerini 16,8 milyon renk seçeneğiyle kişiselleştirme şansı veriyor. Her tuşu tek tek renklendirilebilen ürün, “Overwatch, Quake Champions ve Diablo” gibi popüler oyunlara özel aydınlatma profillerini de bünyesinde barındırıyor. Birden fazla tuşa aynı anda basılmasına izin veren Cynosa, şirketin özel hazırladığı Synapse yazılımı üzerinden programlanabilir makro tuşlarına da sahip. Gövdesi ufak su dökülmelerine dayabilen oyuncu klavyesi, yerleşik bilek dayama bölümüyle ise uzun kullanımları daha rahat hale getirebiliyor.

Razer Cynosa Chroma’nın Pro versiyonu da var

Razer Cynosa Chroma

Cynosa Pro normal versiyonun tüm özelliklerine ek olarak gölgesel aydınlatma özelliğine sahip. Bu sayede klavyenin 24 bölgesi özel olarak aydınlatılabiliyor. Şirketin yeni klavyelerinden Cynosa 60 dolar, Cynosa Pro ise 80 dolar fiyat etiketiyle buradan satın alınabiliyor. Ürünlerin tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video