reklamı kapat

POPÜLER

Razer Huntsman Mini

Küçük klavye seven oyunculara özel: Razer Huntsman Mini

Oyun ekipmanları konusunda dünyanın bir numaralı isimlerden Razer, bu sefer yeni oyuncu klavyesi Razer Huntsman Mini ile karşımızda.

Her oyuncunun tahmin edebileceğiniz üzere büyük masası ya da oyun alanı bulunmuyor. Çoğu oyuncu özel sayısal tuş takımına da ihtiyaç duymuyor. İşte bunun farkında olan Razer, yeni modeli Razer Huntsman Mini ile kompakt bir seçenek karşımıza çıkarıyor. Firmanın ilk “yüzde 60” klavyesi olarak geçen Huntsman Mini, bir mekanik klavye değil ve iki farklı optik anahtar seçeneği ile geliyor. Bunlardan birisi mekanik benzeri ses çıkarıyor, diğeri ise sessiz bir seçenek ortaya koyuyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan kablolu klavye, kısa ve kompakt olması rağmen yukarıda doğru uzun bir yapıda. Elbette bir oyuncu klavyesinde olmazsa olmaz Chroma RGB aydınlatma sistemiyle donatılan Huntsman Mini, özelleştirmeler için yerleşik bir hafızaya sahip ve alüminyum kasa üzerine kuruluyor. Yani çok sağlam ve oturaklı olan klavye, USB-C kablosunun çıkarılmasına da izin veriyor. Modelin aynı zamanda tuşları da rahatlıkla çıkarılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Huntsman Mini ileride Türkiye’de de satılabilir

Ancak şimdilik sadece ABD pazarında elde edilebilen model, 119 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Modelin Türkiye’de ne zaman ya da kaça satılacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Ev işleri için hazırlanan ilginç robot