reklamı kapat

POPÜLER

Razer bu zamana kadar ürettiği en iyi mekanik klavyeyi tanıttı: BlackWidow Chroma V2

Razer piyasaya sürdüğü her yeni klavyeyle birlikte çıtayı bir adım daha yukarı taşımayı biliyor. Renkli LED ışıklara sahip klavye serisiyle ses getiren Razer, yeni BlackWidow Chroma V2 ile birlikte rahat ve havalı bir oyuncu klavyesi almak isteyenleri kendisine çekiyor.

İlki 2010 yılında piyasaya sürülen BlackWidow’un üzerinden uzunca bir zaman geçti ve Razer nihayet serinin yeni klavyesini satışa sundu. Tuşları eskisine göre çok daha sessiz hale getirilen klavyenin tuşa basış mesafesi de önemli ölçüde azaltılmış durumda. Özellikle FPS ve MOBA oyuncuları için ideal olduğu belirtilen klavye böylece kullanım kolaylığı sağlıyor ve hızlıca arka arkaya basılması gereken tuşlarda gerekli hızı sağlıyor.

Razer BlackWidow Chroma V2’nin en önemli yanlarından biri de rahat yapısı. Yeni manyetik bilek yaslama kısmı sayesinde oyun oynarken bileğin rahatsız olmasının önüne geçiliyor. Bu kısmın opsiyonel olarak sunulduğunun altını çizelim.


Chroma serisinin aydınlatma teknolojisini kullanan klavyede renkler istendiği gibi özelleştirilebiliyor. Oyuncular 16,8 milyon adet renk varyasyonundan birini seçerek istediği alanı farklı renklerde aydınlatıyor. Bu zamana kadar Razer’ın ürettiği en iyi mekanik klavye olarak lanse edilen BlackWidow Chroma V2’nin fiyatının artmamış olması da büyük avantaj. Razer BlackWidow V2, tıpkı ilk klavye gibi 169 dolara satın alınabiliyor.