reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi [Video]

Son ayların çok fazla konuşulan filmi olan Avengers Infinity War‘dan silinmiş sahneler ortaya çıkmaya devam ediyor. İnternete düşen son sahnede Vision ve Scarlet Witch‘in Black Order’a karşı verdiği mücadeye daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Bildiğiniz gibi Captain America Civil War‘un ardından Avengers üyeleri dünyanın farklı noktalarına yayılmıştı. Vision ve Scarlet Witch ise tüm yaşananların ardından yeni bir birlikteliğe başlamıştı. İkisinin dünyadan ve ekibin geri kalanından koparak kendilerine yeni bir hayat kurma çabasında olduğunu öğrendik. Fakat Thanos‘un ordusu olan Black Order onları da buldu. İstedikleri şey ise Vision’ın alnındaki zihin taşıydı. İkilinin Black Order‘a karşı mücadele verdiği anlar filmin en önemli sahneleri arasında yer alıyor. Görünen o ki sahne aslen bizim izlediğimizden çok daha uzunmuş!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnternete düşen silinmiş sahnede Black Order’ın Vision ve Scarlet Witch‘in peşine düşmesine şahit oluyoruz. Ekip filmde gördüğümüzden çok daha güçlü ve hırslı bir havaya sahip. Black Order’ın asıl hali çıkartılan bu anlarda daha net bir şekilde belli oluyor. Fakat nedense bu anlar Avengers Infinity War‘un vizyona giren versiyonunda kendine yer bulamadı. Bahsettiğimiz bu sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.