reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War’dan silinen Thanos ve Gamora sahnesi [Video]

Avengers Infinity War‘un Blu-ray versiyonunun çıkmasıyla birlikte filmden silinen sahneler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan birinde Gamora’yı Thanos’a yüzleşirken görüyoruz.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un hikayesinde Thanos ve Gamora arasındaki ilişkinin etkisi büyüktü. Hatta dev titanın ruh taşını bulabilmesi de bir anlamda Guardians of the Galaxy‘den tanıdığımız Gamora’ya bağlıydı. İkili arasındaki ilişkinin fazlasıyla trajik olduğunu söylesek, abartmış olmayız. Avengers Infinity War’un Blu-ray versiyonunun çıkmasından sonra internete düşen sahne ise ikilinin ilişkisine yeni bir boyut kazandırıyor. Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni yardımıyla yeniden yarattığı anıda Gamora’yı Thanos’a hizmet ederken ve başarısıyla gururlanırken görüyoruz. Şimdiye kadar görmeye alıştığımızdan farklı olan bu manzara bize bir nevi baba kız olan bu karakterlerin geçmişi hakkında fikir veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Filme eklenmemesine karar verildiği andan itibaren üzerinde çalışılmayan bu sahnenin görsel efektlerinin tamamlanmadığının altını çizmekte fayda var. Bu sebeple Thanos filmdeki kadar inandırıcı bir görüntüye sahip değil. Bu da her sahne için ne kadar çok emek sarf edildiğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Bahsettiğimiz bu anları haberimizin girişinde yer alan videoda bulup seyredebilirsiniz.