reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame teorilerini yalanlayan açıklama

Avengers Endgame daha ismi belli olmadan sayısız teorinin merkezine oturdu. Fakat gelen yeni bir açıklama birlikte heyecan uyandıran bu teorilerin bir kısmını çöpe gidiyor.

Avengers Infinity War finalinde yaşananların ardından herkes ölen kahramanları geri getirmenin bir yolunu arıyordu. Bunun en kolay yolu ise ruh taşı gibi görünüyordu. Ruh taşının bir fedakarlık istemesi, feda edilen Gamora’nın parmak şıklatmanın hemen ardından görülmesi pek çok teorinin temelini oluşturdu. Herkes Gamora’nın artık ruh taşının içinde olduğunu düşünüyordu. Hatta silinen kahramanların da orada olduğu ve kurtarılabileceği söyleniyordu. Fakat bu teoriler bir anda boşa çıkmış oldu. Avengers Infinity War ekibinde yer alan Kelly Port ve Dan DeLeeuw geçtiğimiz günlerde IGN’e konuştu. Onlara Thanos ve ufak Gamora’nın sahnesi ve ruh taşı da soruldu. İkili pek çok teorinin merkezindeki yerin ruh taşının içi olmadığını açıkladı. “Avengers Infinity War’un finalinde Thanos ve Gamora’yı birlikte gördüğümüz yerin bir ismi yok. Biz orayı yol üstü bir durak gibi isimlendirmiştik. Onları gördüğümüz mekanın aslında varolan bir yer olduğunu düşünmüyoruz.”

Burada kafalarda yeni soru işaretleri oluşuyor. Daha önceki açıklamalar bu sahnenin ruh taşı içinde geçtiğini onaylar gibiydi. Kelly Port ve Dan DeLeeuw kendi düşüncesini mi açıklıyor, yoksa Russo kardeşlerin hikayesindeki gerçekleri mi, emin değiliz. Fakat haklılarsa pek çok Avengers Endgame teorisi bir anda yalanlanmış oldu.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman