reklamı kapat

POPÜLER

samsung

A101’den uygun fiyata 55 inç 4K Samsung televizyon

A101, bu hafta Samsung Galaxy Grand Prime Plus modeliyle birlikte Samsung 55NU7300 kavisli televizyonu da satışa sunuyor. 27 Aralık perşembe günü A101 mağazalarında piyasaya sunulacak televizyon piyasadan daha uygun fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Piyasada 4.999 TL’ye satılan Samsung 55NU7300, A101 mağazalarında 4.499 TL’den satışa sunulacak. İnce tasarımıyla dikkat çeken televizyonda 2 adet USB ve 3 adet HDMI girişi bulunuyor. 55 inçlik kavisli görüş açısı ve inceltilmiş çerçeve tasarımıyla sahne etkisini çok daha güçlü deneyimlere dönüştüren Samsung 55 inç LED Televizyon, ev konforunda gerçek sinema deneyimine olanak tanıyor. Her koşulda etkileyici görüntü performansı ve çok daha fazla içeriğe kolayca erişim sağlayan Smart TV desteğiyle kullanıma sunulan Samsung 4K UHD LED TV, yüksek beklentilere güçlü bir seçenek sunuyor.  Full HD modellere oranla 4 kat daha yüksek detay performansı sağlayan 4K Ultra HD görüntü desteği, görsel içeriklerde gerçeklik etkisini üst düzeye taşıyor. Gözün doğal yapısıyla eşsiz bir uyum yakalayan Curved panel tasarımı, görüş açınızı çevreleyerek, sahne içerikleriyle bütünleşmenize olanak tanıyor. Geniş bağlantı desteği sayesinde oyun konsolları, akıllı cihazlar ve farklı görüntüleme araçlarıyla kolayca entegrasyon sağlıyor. Dahili uydu alıcı desteği sayesinde tüm yayın içeriklerine kablo gereksinimi olmadan, yüksek görüntü standartlarında erişim sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 mağazalarında satılan televizyon Samsung garantisinde mi?

Bu hafta perşembe günü A101 mağazalarında yerini almaya hazırlanan televizyonun Samsung’un 2 yıl boyunca garanti desteğiyle satışa sunulacağını belirtelim.

İlgili video

Firmanın dört arka kameralı modeli Galaxy A9