reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

A101’den uygun fiyata 55 inç 4K Samsung TV

A101, yılbaşı öncesinde televizyon satın almayı düşünenler için güzel bir kampanya sunuyor. 55 inç Samsung kavisli televizyon bugün A101’de satışa sunulacak.

Hem büyük ekran hem de 4K çözünürlüklü televizyon sahibi olmayı düşünen kullanıcılar için iyi bir tercih olan Samsung UE-55RU7300, UHD işlemciyle geliyor. UHD işlemcisi rengi ayarlıyor ve yüksek kontrast oranını optimize ediyor. En parlak ve karanlık sahnelerde dahi her ayrıntıyı net bir şekilde göstermek için HDR özelliğine de destek veren televizyonda daha renkli bir izleme deneyimi için PurColor özelliği de mevcut. UHD Dimming özelliği sayesinde televizyon ekranı küçük bloklara ayırıyor ve işliyor. Bu özellik sayesinde Samsung televizyon daha keskin görüntüler sunuyor. Otomatik Derinlik Artırıcı özelliği ise daha gerçekçi görüntüler için çok katmanlı kontrast düzeylerini ayarlamaya imkan tanıyor. Dahili AirPlay 2 özelliği sayesinde, Apple cihazlardaki içerikleri büyük ekranda oynatmak veya paylaşmak da mümkün.

iPhone, iPad veya Mac bilgisayarlardaki video, müzik, fotoğraf ve diğer dosyalar kolayca UHD TV’de oynatılabiliyor. 20 W ses çıkışı sunan televizyonda Wi-Fi desteği de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung UE-55RU7300, A101 mağazalarında ne kadara satılacak?

Google Asistan ve Amazon Alexa sesli asistanlara da destek veren UE-55RU7300 piyasada 4.699 TL’ye satılırken televizyon A101 mağazalarında 4.299 TL’den satışa sunulacak. Televizyonun iki yıl Samsung garantisiyle geldiğini belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan modellerden Xiaomi Mi CC9