reklamı kapat

POPÜLER

Samsung RU7090 A101

4K Samsung televizyon sahibi olmayı düşünenlere A101’den güzel fırsat

Honor 7S akıllı telefonu önümüzdeki günlerde satışa sunmaya hazırlanan A101, aynı tarihte Samsung televizyonu da satışa sunuyor. 20 Şubat Perşembe günü A101 marketlerinde satışa sunulacağı açıklanan Samsung UE-43RU7090, adından da anlaşılacağı üzere 43 inçlik ekran boyutuna sahip.

2 adet USB girişine sahip olan televizyon 4K çözünürlüğe destek veriyor. 4K çözünürlük sayesinde üstün görüntü kalitesi vadeden televizyon akıllı bir televizyon olduğu için Netflix ve YouTube gibi uygulamalara da destek veriyor. Dahili uydu alıcısına da sahip olan televizyonda 20 wattlık ses çıkışı bulunuyor. UHD işlemciyi bünyesinde barındıran televizyon rengi ayarlıyor, yüksek kontrast oranını optimize ediyor ve HDR görüntü sağlıyor. UHD Dimming özelliğine de destek veren televizyon bu özellik sayesinde ekranı küçük bloklara ayırıyor . UHD Dimming daha detaylı görüntüler elde edilmesini sağlıyor. UHD TV’nin Smart Hub ve Tek Kumanda ile akıllı olduğunu belirtelim.Televizyonda aynı zamanda Apple TV uygulaması ve AirPlay 2 özellikleri de bulunuyor. Google Asistan desteği sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak da kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı televizyon A101’de ne kadara satılacak?

USB’den film oynatma özelliğinin de yer aldığı televizyon şirketin 2 yıl garantisiyle geliyor. Televizyonun A101 marketlerindeki satış fiyatı ise 2.999 TL.

İlginizi çekebilir

Bu da Samsung’un en yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip