reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 55RU7300

4K Samsung televizyon satın almayı düşünenlere A101 fırsatı

Xiaomi Mi Band 3‘ü uygun fiyatla satışa sunan A101 marketler zinciri bugün itibarıyla Samsung imzalı 4K televizyonu satışa sunuyor. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan Samsung 55RU7300, piyasadan daha uygun fiyatla satışa sunuluyor. Piyasada 5.515 TL‘ye satılan televizyon A101’de 4.999 TL‘den satışa sunulmuş durumda.

UHD işlemcisi bünyesinde barındıran 55RU7300, en parlak ve karanlık sahnelerde her ayrıntıyı net bir şekilde gösteriliyor. Televizyon bunun için HDR teknolojisinden yararlanıyor. Televizyon, PurColor özelliğiyle canlı bir görüntü deneyimi sunuyor. UHDR Dimming özelliği ise ekranı küçük bloklara ayırıyor ve televizyon bu sayede çok daha keskin görüntü kalitesi vadediyor. Otomatik Derinlik Artırıcı daha gerçekçi görüntüler için çok katmanlı kontrast düzeylerini ayarlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 55RU7300 sesli kontrol özelliğiyle geliyor

Televizyon sesli kontrol için Amazon Alexa ve Google Asistan  gibi özelliklere de destek veriyor. Televizyon aynı zamanda  kavisli bir tasarıma sahip. AirPlay 2 özelliğine de destek veren Televizyon bu sayede iOS kullanıcılarının içeriklerini kablosuz olarak televizyona göndermesine de imkan tanıyor. Samsung 55RU7300 sunduğu özellikler ve ekran boyutuyla piyasadaki dikkat çeken 4K televizyonlardan biri. Şu sıralar 4K satın almayı düşünenler için kampanya ilgi çekeceğe benziyor. A101’in önümüzdeki günlerde ne gibi kampanyalar sunacağını hep birlikte göreceğiz.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi