reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 55RU7300 A101

4K Samsung 55RU7300 satın almayı düşünenlere A101 kampanyası

A101 bu hafta sunacağı kampanyayla televizyon satın almayı düşünenlerin ilgisini çekmeye hazırlanıyor. Daha önceki haftalarda olduğu gibi A101, bu hafta Samsung 55RU7300 modelini satışa sunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan televizyon, 4.999 TL‘den kullanıcıların beğenisine sunulacak.

En parlak ve karanlık sahnelerde her ayrıntıyı net bir şekilde gösteren televizyonda UHD işlemcisi bulunuyor. HDR teknolojisine de destek veren televziyonda PurColor özelliği de bulunuyor. Televizyon, PurColor özelliğiyle canlı bir görüntü deneyimi sunuyor. UHDR Dimming özelliği ise ekranı küçük bloklara ayırıyor ve 4K Samsung 55RU7300 satın almayı düşünenlere A101 kampanyası bu sayede çok daha keskin görüntü kalitesi vadediyor. Otomatik Derinlik Artırıcı daha gerçekçi görüntüler için çok katmanlı kontrast düzeylerini ayarlıyor. Google Asistan ve Amazon Alexa gibi özellikler sayesinde televizyon sesli olarak komut edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 55RU7300 tasarım detayıyla da göze çarpıyor

Kavisli tasarımıyla da dikkat çeken televizyonda AirPlay 2 özelliği de bulunuyor. Televizyon bu sayede iOS kullanıcılarının içeriklerini kablosuz olarak televizyona göndermesine de imkan tanıyor. Samsung 55RU7300 sunduğu özellikler ve ekran boyutuyla piyasadaki dikkat çeken 4K televizyonlardan biri. Şu sıralar 4K satın almayı düşünenlerin 5 Kasım‘da geçerli olacak kampanyaya göz atmasında yarar var.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi