reklamı kapat

POPÜLER

Samsung UE-40N5000

A101’den Samsung televizyon satın almayı düşünenlere indirim fırsatı

A101 bu hafta sunacağı kampanyalara bir yenisi daha ekliyor. Realme 5i ve Huawei Band 4 cihazlarını mağazalarında satışa sunan A101 şimdi de Samsung UE-40N5000 model televizyonu satışa sunuyor.

Samsung UE-40N5000 modeli A101’e geliyor. 2 yıl Samsung Türkiye garantisi sunan model adından da anlaşılacağı üzere 40 inçlik bir boyuta sahip. Ücretsiz montaj imkanı sunan televizyonda Full HD çözünürlük desteği bulunuyor. Temiz Görüntü özelliği, gürültü ve paraziti azaltıyor. Televizyon bu destekle gelişmiş renk ve kontrast sunuyor. Mega dinamik kontrast oranı sayesinde renklerdeki derinlik ve canlılık, doğal tonları ile ekrana yansıtılıyor. İhtiyaç halinde ise kontrast ayarlaması yapabilme imkanı da kullanıcıya veriliyor. Mega dinamik kontrast oranı, yüksek çözünürlüklü özellik ile tamamlanarak maksimum görüntü performansı elde ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung UE-40N5000 ses performansıyla da dikkat çekiyor

Geniş renk güçlendirici teknolojisi, görüntü kalitesini artırıyor ve renkleri olması gerektiği gibi gösteriyor.  2 adet HDMI, bir adet USB ve dahili uydu alıcısı cihazın bağlantı noktaları arasında. 20 Watt ses çıkış gücü sunan Samsung UE-40N5000, Dolby Digital ve Dolby Digital Plus teknolojileri sayesinde ek bir çözücüye gerek duymuyor. Güçlü ses çıkışına sahip olan hoparlör sistemi, parazitlenmeyi önleyen teknolojiler ile destekleniyor. Piyasada 2.560 TL’ye satılan televizyonun A101’deki satış fiyatı ise 2.299 TL. Şu sıralar televizyon satın almayı düşünenler için kampanya dikkat çekici görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni nesil oyun konsolu Play Station 5 ile tanışın