reklamı kapat

POPÜLER

Samsung UE-40N5000

Samsung UE-40N5000 uygun fiyata A101’e geliyor

A101 bu hafta sunacağı kampanyayla televizyon satın almayı düşünenlerin de ilgisini çekiyor. Samsung UE-40N5000 modeli, 29 Ekim kampanyası kapsamında A101’e geliyor. 40 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 2 yıl Samsung Türkiye garantisi sunuyor.

4K çözünürlük desteği sunmayan televizyon Full HD çözünürlük desteğini bünyesinde barındırıyor. Televizyon ücretsiz montaj imkanı sunuyor. Temiz görüntü özelliği, gürültü ve paraziti azaltıyor. Televizyon bu destekle gelişmiş renk ve kontrast sunuyor. Mega dinamik kontrast oranı sayesinde renklerdeki derinlik ve canlılık, doğal tonları ile ekrana yansıtılıyor. İhtiyaç halinde ise kontrast ayarlaması yapabilme imkanı da kullanıcıya veriliyor. Mega dinamik kontrast oranı, yüksek çözünürlüklü özellik ile tamamlanarak maksimum görüntü performansı elde ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung UE-40N5000 Türkiye fiyatı ne kadar?

Görüntü kalitesini artırmak için geniş renk güçlendirici teknolojisinden yararlanan televizyon, Samsung’un belirttiğine göre renkleri olması gerektiği gibi gösteriyor. Bağlantı tarafına bakıldığında  2 adet HDMI, bir adet USB ve dahili uydu alıcısı göze çarpıyor.

20 Watt ses çıkış gücü sunan Samsung UE-40N5000, Dolby Digital ve Dolby Digital Plus teknolojileri sayesinde ek bir çözücüye gerek duymuyor. Güçlü ses çıkışına sahip olan hoparlör sistemi, parazitlenmeyi önleyen teknolojiler ile destekleniyor. Piyasada 2.549 TL‘ye satılan televizyonun A101’deki satış fiyatı ise 2.299 TL. Şu sıralar televizyon satın almayı düşünenler için kampanya dikkat çekici görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Karbon fiber katlanabilir elektrikli bisiklet