reklamı kapat

POPÜLER

House of Cards 6. sezon Kevin Spacey

Kevin Spacey’den beklenmedik House of Cards videosu [İzle]

House of Cards 6. sezon bölümleriyle izleyicilerle bir süre önce buluştu. Bugün ise Kevin Spacey ilginç bir video paylaştı.

House of Cards 6. sezon öncesi Kevin Spacey ile ilgili ciddi bir skandal patlak verdi. Hatırlarsanız 2017’nin sonlarına doğru gerçekleşen bu olayda Star Trek: Discovery’de rol alan Anthony Rapp, 30 yıl önce, Rapp 14 yaşındayken Spacey’nin kendisini taciz ettiğini açıkladı. Bunun üzerine Spacey’nin başarısız “özür girişimi” daha çok tepki çekmiş ve Netflix de ani bir kararla Spacey ile yollarını ayırdığını açıklamıştı. Daha sonra 6. sezon bölümlerine Claire Underwood (Robin Wright) karakterini merkeze alarak devam edileceği açıklanmış, nitekim öyle de olmuştu. Ancak Spacey’nin söyleyecekleri henüz bitmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Beni özlediniz mi?”

House of Cards 6. sezon bölümleriyle ne yazık ki pek de beğenilmedi. Spacey de belki bundan da biraz cesaret alarak ilginç bir video paylaştı. “Let Me Be Frank” isimli videosunu YouTube kanalı üzerinden paylaşan Spacey tepeden tırnağa Frank Underwood rolüyle karşımızda yer aldı. Ancak Spacey’nin konuşmaları karakteri üzerinden de olsa 2017’de yaşadığı olayları konu alıyordu. Videoda “Kim ne derse desin bu burada bitmedi. Ayrıca ne istediğinizi biliyorum. Beni geri istiyorsunuz.” diyen Spacey, izleyicilere “Yargısız infaz yapmadınız değil mi?” diye de soruyor.

Şimdi düşündüm de beni aslında ölürken hiç görmediniz.” cümlesinden sonra yüzüğünü takan Spacey, adeta Sherlock Holmes’daki Moriarty sahnesi gibi “Sonuçlar çok aldatıcı olabilir. Beni özlediniz mi?” sözleriyle cümlelerini tamamlıyor.

Frank rolüne sığınan Spacey, bu video ile beraber yeniden meydanlara dönmek istediğini belirtiyor. Frank Underwood ya da başka herhangi bir şekilde… Spacey’nin bu hayli cüretkar videosunun nasıl bir karşılık bulacağı şimdiden merak konusu.