reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

House of Cards son sezonuyla ne zaman dönüyor?

Netflix‘in büyük ilgi çeken yapımlarından biri olan House of Cards büyük bir kan kaybıyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Peki nasıl olacağı merak edilen final sezonu ne zaman ekrana gelecek?

Aslına bakarsanız House of Cards Netflix’in en başarılı yapımları arasında yer alıyordu. Hatta internet platformunun bu alandaki önemli kilometre taşlarından biriydi. Başroldeki Kevin Spacey‘nin performansı da büyük beğeni topluyordu. Fakat Spacey’nin geçmişteki uygunsuz davranışları ve tacizlerinin ortaya çıkmasıyla işler karıştı. Platform dizinin yüzü olmasına rağmen tecrübeli oyuncuyla yollarını ayırdı. Artık başrol olarak Robin Wright‘ın hayat verdiği Claire Underwood’u göreceğiz. Hikaye onun liderliğinde sonlandırılacak da diyebiliriz.

house of cards

Bu haber gün yüzüne çıktığından beri final sezonunun nasıl olacağı merak ediliyor. Netflix sonunda House of Cards’ın ne zaman geri döneceğini açıkladı. Bunu da paylaşılan yeni sezon posteriyle gerçekleştirdi. Bu posterde tahtvari bir koltukta oturan Claire Underwood yer alıyor. Bu poz Kevin Spacey’nin klasikleşen Frank Underwood portresiyle birebir örtüşüyor. İzleyicilere “Artık ipler Claire Underwood’un elinde” mesajı veriliyor.

House of Cards’ın final sezonu 2 Kasım‘da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Paylaşılan yeni sezon posterini haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

House of Cards 6. sezon fragmanı