reklamı kapat

POPÜLER

House of Cards 6. sezon

House of Cards 6. sezon fragmanıyla dengeler değişiyor [Video]

Netflix’in orijinal diziler konusundaki ilk adımı olan House of Cards yakında izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. House of Cards 6. sezon fragmanı ise büyük değişimi müjdeliyor.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse, House of Cards’ın başrolünde aslında Kevin Spacey yer alıyordu. Fakat ortaya çıkan taciz skandallarının ardından Netflix oyuncuyla yollarını ayırdı. House of Cards’ı askıda bırakmak yerine bir sezon daha fırsat tanıyıp hikayeyi tamamlamayı tercih etti. Bunun için Claire Underwood karakterine hayat veren Robin Wright olayların merkezine alındı. Artık eşi vefat ettikten sonra Amerikan Başkanlığı görevini devralan ve Amerika’nın ilk kadın başkanı unvanını elde eden Claire Underwood’u seyredeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan yeni tanıtımda Amerika’nın yeni başkanına nasıl tepki verdiğini, politik dünyada kadın olmanın zorluklarını ve Claire Underwood‘un nasıl korkulan bir kadın olduğunu göreceğiz gibi duruyor. Frank Underwood‘un ölümü hikayede önemli bir rol üstlenecek. Fakat sahne artık Claire’ın olacak.

Final sezonunda Robin Wright’a Diane Lane, Greg Kinnear, Cody Fern, Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott ve Boris McGiver gibi isimler eşlik edecek. House of Cards’ın son bölümleri 2 Kasım‘dan itibaren Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Paylaşılan son tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.