reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead dizisinin yıldızı hayatını kaybetti

En çok konuşulan yapımlardan biri olan The Walking Dead dizisinde Hershel Greene karakterine hayat veren oyuncu 76 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Hatırlamayanlar için kısaca bahsetmek gerekirse Hershel Greene karakterini Scott Wilson canlandırıyordu. Soyadından anlayabileceğiniz gibi Greene ailesinin en yaşlı üyesi olarak dikkat çekiyordu. Maggie, Beth ve Shawn‘ın babası olarak da tanınıyordu. İlk olarak 2011 senesinde ekrana gelen Bloodletting isimli ikinci sezon bölümünde hikayeye dahil olmuştu. Vurulan Carl Grimes‘a yardımcı olarak hayatta kalmasına yardımcı oluştu. Veteriner olması sayesinde Carl’ hayatta tutması mümkün olmuştu.  Daha sonra Rick Grimes’ın akıl hocasına dönüştü. Uzunca süre hikayedeki yerini koruyan, 37 bölüm boyunca izleyici karşısına çıkan bu karakter dördüncü sezonda The Walking Dead’den ayrıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Comic Book sitesinin haberine göre Scott Wilson, 6 Ekim günü hayatını kaybetti. Oyuncunun menajerliğini üstlenen Dominic Mancini, Wilson’ın lösemi sebebiyle Los Angeles’taki evinde öldüğünü açıkladı. Çok kısa bir süre önce Hershel Greene‘nin The Walking Dead’in dokuzuncu sezonunda görüneceği duyurulmuştu. Bu planlar değiştirilecek mi, yoksa çekimler çoktan gerçekleştirilmiş miydi bilmiyoruz. The Walking Dead izleyicilerine ve Scott Wilson sevenlere baş sağlığı diliyoruz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. Sezon Rick Grimes’a Veda