reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezon açılışının en çok konuşulan sahnesi [Video]

The Walking Dead 9. sezon bölümleriyle ekrana geri döndü. İlk bölümün dikkat çeken pek çok sahnesi vardı ancak bunların içinden biri ön plana çıkıyordu. İşte AMC o sahneyi internetten izleyicilerle paylaştı.

The Walking Dead 9. sezon olaylı başladı

Öncelikle kısa bir özet geçmek gerekirse sekizinci sezon finalinin üzerinden bir buçuk senelik bir zaman atlaması yapıldı. Bu yüzden karakterlerimizi farklı noktalarda görüyoruz.Alexandria’nın yönetimini Rick Grimes üstleniyor. Ezekiel’in Krallığı devam ediyor. Maggie Greene ise Hilltop’u idare ediyor fakat burada işler biraz karışık. İlk bölümde paylaşıla bilgilere bakılırsa Maggie, Hilltop’ta yapılan bir seçim sonucunda liderliği üstleniyor. Onun rakibinin ise Gregory olduğunu öğreniyoruz. Demokratik bir seçim söz konusu olsa da rekabet devam ediyor. Kaybeden Gregory halkı isyana sürüklüyor. Çünkü adil bir seçim olmadığına inanıyor. Maggie Greene ise ortalığı karıştıran rakibine idam cezası veriyor. Böylece hem rekabetten kurtulacağını, hem de halka sağlam bir mesaj vereceğini düşünüyor. İşte Gregory’nin infaz edildiği anlar dokuzuncu sezon başlangıcının en dikkat çekici anları olmuştu. AMC kanalı da bu anları YouTube üzerinden izleyicilerle paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in The Bridge isimli yeni bölümü ise 14 Ekim‘de karşımıza çıkacak. Haberimizde bahsi geçen dikkat çeken anları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.