reklamı kapat

POPÜLER

hpuse of cards

House of Cards’ın final sezonundan ilk görüntüler

Altın Küre Ödüllü, Emmy Ödülü adayı Robin Wright, başarılı efsane dizi House of Cards‘ın altıncı ve son sezonunda ABD Başkanı olarak geri dönüyor. Kevin Spacey’nin ayrıldığı dizinin final sezonu paylaşılan ilk görüntülerle dikkat çekiyor.

Hatırlatmak gerekirse, Netflix’in ilk orijinal yapımlarından biri olan House of Cards’taki yıkım süreci Kevin Spacey skandalı ile başlamıştı. Onun tacizleri ortaya çıkınca diziden kovulmasına karar verildi. Yerini ise Claire karakterine hayat veren Robin Wright dolduracak. Wright’ın başrolü devralmasıyla onu Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni başkanı olarak göreceğiz. Olayların bu noktaya nasıl geleceği ve Frank Underwood‘un gidişinin nasıl açıklanacağını henüz bilmiyoruz. Dizinin bu önemli değişikliğin ardından nasıl devam edeceği fazlasıyla merak ediliyor. Paylaşılan görüntüler bu konudaki ilk ipuçlarını içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Final sezonunda kadroya katılan isimler arasında Robin Wright’ın yanı sıra Diane Lane, Greg Kinnear, Cody Fern, Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott ve Boris McGiver yer alıyor. Altını ve son sezonun ne zaman Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı ise henüz belli değil. Paylaşılan yeni görselleri ise haberimizin girişinde yer alan galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

House of Cards 6. sezon fragmanı