reklamı kapat

POPÜLER

House of Cards The First

House of Cards’ın yaratıcısından iddialı Mars’a yolculuk dizisi [Video]

House of Cards‘ın yaratıcısı Beau Willimon, soluksuz bir uzay macerasına imza atıyor. The First, Mars’ı ziyaret eden ilk astronotları konu alıyor.

Netflix’i adeta şahlandıran House of Cards dizisinin yaratıcısı şimdi de The First ile Hulu için iddialı bir diziyi müjdeledi. Mars’a gidecek olan bir grup astronotu merkezine oturtan dizinin başrolü ise dizinin ne kadar iddialı olduğunu ortaya seriyor. Oscar Ödüllü oyuncu Sean Penn’in ilk önemli televizyon rolü, bu diziyle gerçekleşiyor. İnsan tarihindeki en büyük öncü adımlardan biri olacak Mars kolonileşmesi için oluşturulan ekibin yapması gereken kişisel fedakarlıklar ve alınması gereken büyük kararlar bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mars’a yolculuk

Duygusal bir fragmanı izleyicilerle buluşturan Hulu, yakın gelecekte gerçekleşmesi planlanan bu kolonileşmeyi bize önden görselleştirecek gibi görünüyor. Dizinin House of Cards dinamiklerinden uzak farklı bir deneyim sunması bekleniyor. Willimon ismi ise şüphesiz projeyi daha çekici kılıyor. Tipik bir bilim kurgu dizi konseptinin dışına çıkması beklenen The First’ün bize biraz daha Marslı filmine benzer bir deneyim sunması olası. Uzaydan ziyade astronotların kişisel yaşamlarındaki zorlukları göreceğiz gibi.

İlk fragmanın ardından merakla beklediğimiz film ise sonbaharda televizyonlardaki yerini alacak. Yayın tarihi olarak 14 Eylül işaret ediliyor. Penn’in daha fragmanda heyecanlandıran performansını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.