reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War yönetmenlerinden Deadly Class

Avengers: Infinity War yönetmenlerinin yeni dizisinden ilk fragman [İzle]

Avengers: Infinity War yönetmenleri Russo kardeşler yepyeni bir diziyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Deadly Class, tehlikeli bir maceraya davet ediyor.

Avengers: Infinity War’un yönetmenleri Joe ve Anthony Russo’nun en yeni dizisi Deadly Class, ilk fragmanını San Diego Comic-Con’da paylaştı. Bir çizgi roman uyarlaması olan dizi, bizi yeni ve vahşi bir evrene dahil ediyor. Hikaye merkezine evsiz bir genci oturtuyor. Dünyanın en tehlikeli ailelerinin yeni nesillerini gönderdiği bir okula alınan kahramanımız kendini ilginç bir eğitimin ortasında buluyor. Acımasız bir müfredatla yüzleşen kahramanımız, kendi ahlak kurallarını korumak, çarpık sosyal gruplar arasında hayatta kalmak zorunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğlenceli ve tehlikeli bir macera

Seri Benedict Wong (Doctor Strange), Benjamin Wadsworth (Teen Wolf), Lana Condor (X-Men: Apocalypse, Alita: Battle Angel), Maria Gabriela de Faria (Yo Soy Franky, Sitiados), Luke Tennie (Shock and Awe), Liam James (The Way Way Back, The Killing) ve Michel Duval’ı (Señora Acero, Queen of the South) bir araya getiriyor. SYFY tarafından çekilen dizinin 2019’da yayınlanması bekleniyor. Ancak hala net bir yayın tarihi ne yazık ki paylaşılmadı. Gelecek diğer diziler de düşünüldüğünde, 2019’un televizyon izleyicileri için hayli yoğun bir ajanda sunacağını şimdiden söyleyebiliriz.