reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman

Aquaman’den taht savaşını başlatan aksiyon dolu fragman [Video]

Hafta sonu DC severler için hayli hareketli geçti. Shazam! fragmanıyla beraber Aquaman‘in de merakla beklenen fragmanı hayranlarla paylaşıldı.

Justice League filmiyle tüm kahramanları bir anda önümüze atan DC şimdi yavaş yavaş kahramanların ana hikayelerine geçiş yapıyor. Aquaman fragmanı, Arthur Curry’nin ana hikayesini gözler önüne seriyor. Fragmanı izledikten sonra neden Justice League’den önce bu filmlerin yayınlanmadığına ilişkin derin düşüncelere dalmamak ise mümkün değil. Fragman konusu itibarıyla 2014 yapımı Justice League: Throne of Atlantis animasyon filmini hatırlatıyor. Ancak filmde denklemden Justice League kısmını tamamen çıkarıp sadece Arthur Curry’e odaklanmışlar elbette.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taht savaşları

İnsan adıyla Arthur Curry yani Aquaman’in ailesi ve geçmişine dair bilgiler edineceğimiz filmde kahramanımız kendini bir taht kavgası içinde buluyor. Üvey kardeşi Orm’un (Patrick Wilson) yönettiği Atlantis’te Orm insanları yok etmeye karar veriyor. Bunun üzerine Atlantis’e dönen ve tahtta hak iddia etmeye gelen Arthur, kardeşini durdurmak için devasa bir savaşa dahil oluyor. Jason Momoa’nın başrolü üstlendiği film bizi aynı zamanda büyüleyici Atlantis’e de götürecek. Nicole Kidman’ın Queen Atlanna’yı canlandırdığı filmde Mera karakterini de Amber Heard üstleniyor. Film ise bu yıl bizlerle buluşacak. Okyanusların derinliklerinde gerçekleşecek olan bu taht kavgası 21 Aralık‘ta vizyondaki yerini alacak.