reklamı kapat

POPÜLER

aquaman

Aquaman filminden beklentileri yükselten tanıtım [Video]

Aquaman filminin vizyona girmesi için geri sayım devam ederken yeni görüntülerin yer aldığı bir tanıtım ortaya çıktı. Üstelik alıştığımız fragmanların aksine kısa sahneler de içeren beş dakikalık bir video.

Hayal kırıklığına dönüşen Batman v Superman, Justice League ve Suicide Squad gibi filmlerinin ardından DC‘nin projelerinden beklentimiz azalmıştı. Bu işler arasında istisna olmayı başaran tek iş Wonder Woman oldu. Gişede elde ettiği başarının yanında eleştirmenlerin de beğenisini topladı. Aquaman ise izleyicilerin beklentisiz şekilde bekledikleri işlerden biriydi. Şimdiye kadar paylaşılan görüntüler fena bir izlenim vermese de, büyük bir beklenti yaratmamıştı. Paylaşılan beş dakikalık görüntü ise bu durumu değiştirdi.

Başrolünde Jason Momoa‘nın yer aldığı filmde Arthur Curry‘nin orijin hikayesini seyredeceğiz. Annesi Atlantis kraliçesi, babası bir deniz feneri bekçisi olan Arthur, Atlantis’le tam anlamıyla tanışacak. Mera ile birlikte giriştiği mücadelenin sonunda Atlantis kralı olmak için adım atmış olacak. Fakat düşmanlarını alt etmesi için büyük çaba harcaması gerekecek. Yayınlanan görüntülere bakılırsa bu hikaye hiç de fena anlatılmamış gibi duruyor. Umuyoruz Aquaman da DC sevenler için büyük bir hayal kırıklığına dönüşmez.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kamera arkasında James Wan’in yer aldığı Aquaman filmi 21 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan uzun ve detaylı tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.