reklamı kapat

POPÜLER

Deathstroke

DC’nin Deathstroke filminde endişe yaratan belirsizlik

Warner Bros‘un yakın gelecekte izleyici karşısına çıkmaya hazırlandığı filmlerden biri de Deathstroke solo projesi. Ancak başrolünde Joe Manganiello‘nun yer alacağı filmle alakalı belirsizlik çok büyük.

DC‘nin en sevilen kötülerinden biri olan Deathstroke aslında The Batman‘de karşımıza çıkacaktı. Ben Affleck paylaştığı gizemli videoyla bu gelişmeyi müjdelemişti. Fakat Affleck’in yazarlık ve yönetmenlikten ayrılmasıyla işler değişti. Matt Reeves bambaşka bir hikaye anlatmayı tercih etti. Buna rağmen Warner Bros. çoktan bu rol için Joe Manganiello ile anlaşma sağlamıştı. Bu sözleşmenin değerlendirilebilmesi için hemen bir solo proje fikri geliştirildi. Uzun zaman önce duyurulan bu filme dair henüz somut bir adım atılabilmiş değil. Açıklama ise yönetmenliği üstlenmesini beklediğimiz Gareth Evans‘tan geldi. The Raid ile tanınan yönetmen şu sözleri sarf etti:

“Daha önce DC ile bu film hakkında birkaç defa konuştuk. Başrolü üstlenecek olan Joe Manganiello ile de konuştuk. Kendisi fazlasıyla istekli. Karakteri hakkında bu kadar çok bilen başka bir oyuncuyla tanışmamıştım. Ben de Deathstroke hakkında araştırmamı yaptım, çizgi roman okudum. Kullanılabilecek çok fazla orijin hikayesi var. Araştırma süreci oldukça keyifiydi. Fakat bu söylediklerimin dışında başka hiçbir şey olmadı. Birkaç telefon görüşmesiyle kaldı. Uzun zamandır filme dair hiçbir şey duymadım. Bana gelen de olmadı. Üstelik yeniden bir hareketlilik olur mu, ondan da emin değilim. Uzun zamandır projenin yerinde saydığını söyleyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deathstroke‘un yönetmenliğini üstlenmesini beklediğimiz Gareth Evans’ın bile bu kadar belirsiz konuşması projeye dair inancımızın azalmasına neden oluyor. Bakalım sonuç ne olacak?