reklamı kapat

POPÜLER

Batman bağlantılı filmlerle ilgili çarpıcı iddia

Çizgi roman uyarlamalarının büyük ilgi görmesiyle birlikte DC‘nin sevilen kahramanları birer birer beyaz perdenin yolunu tutuyor. Herkes tarafından sevilen Batman’in ardından Nightwing ve Batgirl gibi projeler geliyor. Son iddialara göre Warner Bros. tüm bu yapımları Batman’in 80. yıl dönümünde izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Reddit‘te ortaya atılan, ardından tüm internet dünyasına yayılan iddialara göre Batman’in beyaz perdedeki dünyası 80. yıl şerefine Gotham‘da geçen hikayelerle giderek genişletecek. Sırasıyla Gotham City Sirens, Nightwing, Batgirl ve The Batman filmleri izleyici karşısına çıkacak. Üstelik iddianın en önemli kısmına göre tüm bu filmleri aynı yıl içinde yani 2019’da seyredeceğiz. Böylece Batman adına önemli bir kilometre taşı olan 80. yıl görkemli bir şekilde kutlanmış olacak.

Bunun yanı sıra her filme dair farklı iddialar da bulunuyor. Matt Reeves‘in The Batman’de daha geniş bir dünya yaratmak istediği bu sebeple Deathstroke haricinde kötülere de yer vermeyi düşündüğü söyleniyor. Ancak bunların hangi karakterler olacağından bahsedilmiyor. Nightwing filminin kötüsü olarak Grant Wilson’ın seçildiği, Aquaman’dan boşalan vizyon tarihini Suicide Squad 2 veya Dark Universe‘ün devralacağı da yine iddialar arasında yer alıyor.

Elbette bu iddiaların doğru olup olmadığını anlayabilmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.