reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Batman v Superman

Batman v Superman’de gizli kalan Batman çizimi

Batman v Superman vizyona gireli çok uzun zaman oldu ama filme dair yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Warner Bros ile yollarını ayıran Zack Snyder gizli kalan detayları Vero üzerinden paylaşmayı sürdürüyor. Son olarak filmde görünen ama neredeyse kimsenin dikkatini çekmeyen bir Batman çizimini paylaştı. Bu karikatür Gotham’ın Batman’e bakış açısını gözler önüne seriyor.

Advertisement

Bahsi geçen bu çizim Gotham Polis Merkezi’nde görülüyordu. Bu sahnede Metropolis’ten Gotham’a gelen Clark Kent, Batman’in dahil olduğu vakaları araştırıyordu. Polislerle konuşan Clark daha sonra bir de kurbanla karşılaşıyordu. İşte bu sahnede polis merkezindeki masalardan birinde gazeteden kesilmiş bir karikatür görülüyor.

Zack Snyder’ın Vero‘da paylaştığı fotoğrafın açısından dolayı detayları net görmek mümkün olmuyor. İyice yakından baktığınızda bir hırsızın polise yakalandığını ve dayak yemek üzere olduğunu görüyoruz. Fonda Batman‘in sinyali dikkat çekiyor. Üzerindeyse onun tutumunu yeren sözlere rastlıyoruz. Batman’ın şiddet dolu tavrının şehri olumsuz etkilediği düşünülüyor. Çizimin altında ise “Superman daha iyi” sözlerini görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Batman ve Superman arasındaki karşılaştırmada Gotham şehri de Superman’den taraf almış durumda. Justice League‘in ardından bu durumun ne kadar değişeceğini ise zaman gösterecek.

İlgili video

Justice League fragmanı