reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Batman kostümü ve Batmobil gün ışığına çıktı

300, Man of Steel ve Watchmen filmlerinin usta yönetmeni Zack Snyder, Batman vs. Superman’a ait fotoğrafları Twitter sayfası üzerinden paylaştı. Yayınlanan fotoğraflarda yeni Batman kostümü ve Batmobil ilk kez görücüye çıktı. Snyder, yeni Batman filminde kullanılacak kostümün ve Batmobil’in fotoğrafını Leica’nın sadece siyah beyaz fotoğraf çeken makinesi M Monochrom ile çekti.

Batman’in gücünü vurgulayacak şekilde tasarlanan kostümün bir önceki filmde kullanılan kostümden ayrıldığı açık bir şekilde görülüyor. Batman’in aracı Batmobil’in de tasarımsal açıdan farklı olacağı gözler önüne seriliyor. 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmde Batman rolünü Ben Affleck, Superman rolünü ise Man of Steel’de de karşımıza çıkan Henry Cavill canlandıracak. Senaryosunu David S.Goyer ve Zack Snyder’ın kaleme alacağı filmin Christopher Nolan’ın Batman üçlemesi kadar ses getirip getirmeyeceği ise film vizyona girdikten sonra belli olacak. Bize soracak olursanız Snyder’ın işi oldukça zor, ama yine de başarılı olma olasılığı var. Peki sizin yeni Batman filmiyle ilgili beklentiniz nedir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yeni Batman kostümü ve Batmobil gün ışığına çıktı” için bir cevap

  1. Özge Olcay dedi ki:

    Açıkçası yeni kostümü hiç beğenemedim, Batman WWC’den çıkmış gibi görünüyor. Yine de oyunculardan umutluyum, en çok da Jessie Eisenberg’ün Lex Luthor’ı nasıl canlandıracağını merak ediyorum.